Ahojky lidičky vítejte na mém blogu, doufám že se Vám tu bude líbit, popřípadě tu zanechte nějaký ten komentík ►MiŠel
Hodnocení blogů
Chat
Hlásni mi pls a
Chceš se zasmát?
ON-LINE
Na tomto blogu najdeš přesně 477 článků.
Snad se ti alespoň pár článků z tohoto počtu bude líbit a třeba i zajímat.
můžeš oznámkovat můj blog jako ve škole
a se můžes zapsat do návštěvní knihy.

PODÍVEJTE SE NA TYTO BLOGY!!!


Střeženo pod kamerovým systémem!!!

Únor 2011

Testík s barvami ;)

27. února 2011 v 15:21 | miss-MiŠel |  ♥ Testy
Vyber si svou oblíbenou barvu nebo tu, která se ti nejvíce líbí z nabídky pod textem. Pod obrázkem máš napsáno co o tobě tvá barva vypovídá.
ORANŽOVÁ: Jsi srdcem i duší každého večírku! Rozjíždíš kdejakou párty a jsi dost sexy. Miluješ život a randění. Můžeš být skvělá kamarádka, ale nemanipuluj s lidmi ve svém okolí. Trpíš extrémními výkyvy nálady. Snaž se spoléhat víc na sebe než na ostatní.
RŮŽOVÁ: Taková milá a přátelská holka jako ty učiní každého šťastným! Jsi hrozně laskavá a šlechetná a o přátele pečující:-). Romantici jako ty dávají svět do pohybu, ale je dobré občas si ty růžové brýle sundat... Neboj se častěji říkat, co si myslíš, a přestaň se tolik vázat na kritiku okolí.
SVĚTLE MODRÁ: Jsi plná nápadů a máš srdce otevřené. Umíš dobře naslouchat. Díky svému snění si často nevšimneš, co se děje kolem tebe. Ať už veselá nebo smutná, vždycky sršíš fantazií a historkami. Dokážeš urovnat každou hádku, nemáš ráda stres a pořád něco tvoříš.
TMAVĚ MODRÁ: Jsi mírumilovná, silná osobnost, na kterou je spolehnutí. Říkáš, co si myslíš. Nejsi příliš sdílná, nemáš potřebu se někomu zpovídat. Chráníš si své soukromí, jsi dochvilná, spolehlivá a přesná, ale pozor, aby to chvílemi nebyla moc nuda. Nebuď konzervativní!
FIALOVÁ: Jsi vážná a chytrá. Nikdo tě nemůže do ničeho nutit proti tvé vůli. Jsi klidná a důvěryhodná, kdekdo tě chce za kamarádku, protože jsi tak chápavá. Neměj pocit, že bez tebe se zboří svět. Všichni na tobě milují tvou zodpovědnost, ale je dobré dát ji znát jen čas od času. Jsi jako hrob:-), tajemství u tebe zůstane navždycky.
ČERNÁ: Jsi bystrá, výkonná a sofistikovaná. Se vším si víš rady, nic pro tebe není problém. Vyvaruj se přílišného množství černé, kterou se obklopuješ, jinak se v ní utopíš. Neskrývej svůj osobnostní potenciál a nenechávej se vyvést z míry občasným neštěstím v životě. Vždyť přece nemůže být každý den posvícení:-).
ČERVENÁ: Jsi velký motivátor. Když se se zápalem do něčeho pustíš, nikdo tě nezastaví. Někdy jsi až příliš průbojná - zkus taky trochu taktu a diplomacie. Jsi tak láskyplná a šlechetná, že ti nakonec každý všechno odpustí. Někdy býváš až příliš (a zbytečně) agresivní. Pozor, ať kvůli tomu třeba neztratíš někoho blízkého.
ŽLUTÁ: Tvoje motto je ,zábava nade vše'. Jsi chápavá, pohotová, pravděpodobně bavič party a dokážeš myslet do budoucna. Jsi raději lídr než jenom člen skupiny. Někdy máš tendenci se trochu předvádět. Jsi-li naladěná a ve svém živlu, je radost s tebou trávit čas. Ovšem když zrovna nejsi dobře naložená... o ou.

Kefírová buchta

26. února 2011 v 21:31 | miss-MiŠel |  ♥ Receptíky
POTŘEBNÉ PŘÍSADY:
35 dkg hladké mouky, 30 dkg cukru, 1 lžíce kakaa (může být i víc - je to lepší), 1 vejce, 2 sklenky kefíru, 3/4 sklenky oleje, 1 lžička jedlé sody, vanilkový cukr a citronová kůra

POSTUP PŘÍPRAVY:
V misce smícháme všechny ingredience dáme na vymazaný a vysypaný plech a pečeme dokud nebude špejle, kterou zkoušíme těsto, suchá. Před podáváním pocukrujeme moučkovým cukrem. Je velmi lehká a vynikající. DOBROU CHUŤ !!! doufám že vám bude chutnat ... :))


!!!

26. února 2011 v 21:18 | miss-MiŠel |  ♥ Receptíky
Ahojky...rozohdla jsem se, že sem každou sobotu budu dávat nějaké dobré receptíky ...co vy na to?? :))

Testování kosmetiky na zvířatech!

24. února 2011 v 19:28 | miss-MiŠel |  ♥ Ostatní
Na toto jsem narazila na jedné stránce na netu. Opravdu mne to zaujalo. Každý rok jsou na celém světě pro testování kosmetiky zabíjeny tisíce zvířat. Nejčastěji používaná zvířata při testování jsou myši, potkani, morčata a králíčci. ......Obešli by jsme se bez rtěnek, řasenek, parfémů, šamponů..? Asi ne. Ale proč kvůli tomu musí trpět zvířata ..? ..vždyť si nemusíme kupovat ten nejlepší parfém co existuje. Všechny jsou stejné ale mají rozdíl v tom, že jedny testují na zvířatech a druhý ne!
P.S. Oriflame a Avon své výrobky na zvířatech netestují!!!
Co si o tom všem myslíš?? Jaký máš na to názor??

Spřátelení x))

24. února 2011 v 17:39 | miss-MiŠel |  ♥ Affs
Chceš se mnou spřátelit blog ? ...není problém :))
Vyplň přihlášku !
1. jméno+přezdívka
2. adresa blogu (http..)
3. o čem máš blog?
4. proč chceš být mím aff?
5. Jak často máš možnost obíhat?
To je všechno ..

Podmínky:
- napíšeš třeba něco co se týká článku
- když tu bude soutěž tak se do ní přihlásíš (ale samozdřejmě nemusíš pokaždý)
- a písat komentíky
Poznámka:
- moje přezdívka je MiŠel


na Mě! :P

24. února 2011 v 12:29 | miss-MiŠel |  ♥ Dotazy
Máte na mě nějaké DOTAZY ?? Chcete se na něco zeptat ? OKi.. ste tu správně :)) Napiš do komentů a já BUDU pravidelně odpovídat. Můžeš se ptát na COKOLIV !! :)

Lena - Satellite (Germany)

23. února 2011 v 20:13 | miss-MiŠel |  ♥ Hudba♫♪

Návštěvnost

22. února 2011 v 21:07 | miss-MiŠel |  ♥ Info
Chtělo by to nějakou návštěvnost nemyslíte? ...tak prosím ty co ste sem zavítali na můj blog, doporučte ho svým kamarádům a známím :) Děkuju moc ...odměním se vám za to čímkoli ...jestli chcete nějaké hlasy, komenty nebo cokoliv jiného .... PROSÍM !! :))

Superstár

22. února 2011 v 17:25 | miss-MiŠel |  ♥ Ostatní
Tak co říkáte na Československou superstar ?
Kdo se vám nejvíce líbí a naopak nelíbí z porodců ?
A co řikáte na moderátory Leoše a Tinu ??

Podle mě je nejlepší z porodců Rytmus... má fakt dobrej humor :D a kdo mi tam nesedí? mno tak to bude asik Gábina, tu moc nemusím ! ... Leoš a Tina? ty jsou prostě supr ...Tina to dobře oživuje ..:))

Zatim se mi to líbí !!

Děkuji za návštěvu :)) ...stavte se ještě někdy !!!